dowolna

Domy w centrum Pobierowo - Oferty sprzedaży i najmu

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Kościuszki

Pobierowo,zachodniopomorskie

850 000 zł810 m² 1 049,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:810 m²

Mam do zaoferowania działkę wraz z budynkiem mieszkalnym w Pobierowie. Działka otoczona lasem sosnowym, około 100 metrów od morza. Obiekt zasługuje na uwagę ze względu na spokojną okolicę.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij