dowolna

Mieszkania na sprzedaż Pobierowo - Oferty „sprzedam mieszkanie”

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Pobierowo,zachodniopomorskie

457 312 zł36,88 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Aldan Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży 2 - pokojowych Apartamentów w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym kompleksie apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 372 zł26,15 m² 25 214,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulny, 1-pokojowy apartament z łazienką i tarasem, mieszczący się w nowej inwestycji Pinea w Pobierowie. Przedstawiamy Państwu ekskluzywny hotelowy apartament inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 189 794 zł51,59 m² 23 062,49 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulny, 2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami i dwoma balkonami, mieszczący się w nowej inwestycji Pinea w Pobierowie. Przedstawiamy Państwu ekskluzywny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 255 203 zł53,71 m² 23 370 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przedstawiamy Państwu ekskluzywny nadmorski apartament w powstającym obecnie budynku B inwestycji pinea Resort & Apartments. Prezentowany apartament zostanie oddany do użytku W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament z ogródkiem Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

699 000 zł44 m² 15 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu atrakcyjny apartament, usytuowany w prestiżowej dzielnicy Pobierowa, w sąsiedztwie sosnowego lasu i pobliżu pięknej plaży i morza. Samo Pobierowo przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

695 000 zł47,30 m² 14 693,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament nad morzem, położony bezpośrednio przy wydmach, w otoczeniu lasu, w miejscowości Pobierowo w odległości ok. 200 m od morza. Lokal o powierzchni 47,3 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pobierowo,zachodniopomorskie

916 000 zł38,88 m² 23 559,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kup, wynajmuj, zarabiaj! apartament wakacyjny Z miejscem parkingowym i tarasem I dostępem do spa 80 M od plaży Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy apartament na 2 piętrze z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Krakowska

Pobierowo,zachodniopomorskie

1 760 000 zł167,67 m² 10 496,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność. # 100 metrów od plaży i morza | 2 minuty spacerem przez sosnowy las # Miejsce parkingowe w cenie | 2 tarasy + ogród zimowy # Monitorowane, zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Pobierowo,zachodniopomorskie

599 000 zł44,58 m² 13 436,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń. Na sprzedaż przestronny 2 pokojowy apartament zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Pobierowo,zachodniopomorskie

499 443 zł41,97 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego w nowoczesnym kompleksie apartamentowców w Pobierowie. Lokal o powierzchni 41,97 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

699 000 zł48,45 m² 14 427,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament Premium w Pobierowie Twój Gotowy Biznes nad Morzem (roi 7%) Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu prestiżowego, zamkniętego kompleksu przy ulicy Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

812 595 zł38,15 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego. Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Pobierowo,zachodniopomorskie

749 900 zł66,50 m² 11 276,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 66,5 m2 z balkonem, zlokalizowane przy głównym zejściu na plażę w nadmorskiej miejscowości Pobierowo! Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Pobierowo,zachodniopomorskie

544 000 zł32,31 m² 16 836,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zatrać się w marzeniach o szumie fal. a potem poznaj ofertę, która te marzenia spełnia. Komfortowy apartament w Pobierowie, zaledwie 80 metrów w linii prostej od plaży! To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

452 023 zł31,61 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament 2-pokojowy o powierzchni 31,61m2 to propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, bliskość natury i nadmorski styl życia. W kameralnym, trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Pobierowo,zachodniopomorskie

525 826 zł37,03 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego w nowoczesnym kompleksie apartamentowców w Pobierowie. Lokal o powierzchni 37,03 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Pobierowo,zachodniopomorskie

451 766 zł37,03 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

379 000 zł29,70 m² 12 760,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament w pełni wyposażony usytuowany blisko plaży. Powierzchnia 29,70 m2. Do zamieszkania od zaraz - gotowy biznes pod wynajem. Apartament usytuowany na 3 piętrze - wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Pobierowo,zachodniopomorskie

690 000 zł44 m² 15 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażone w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na parterze z własnym ogródkiem w Kompleksie Laola Spa w Pobierowie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Grunwaldzka

Pobierowo,zachodniopomorskie

2 490 000 zł63 m² 39 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Luksusowy penthouse z bezpośrednim wjazdem windą do apartamentu! niepowtarzalna I wyjątkowa nieruchomość nad polskim morzem! Adres: pobierowo ul.Grunwaldzka Metraż: 62 m2 + tarasy około 170m2.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

830 000 zł55 m² 15 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zakupu pięknego domu w zabudowie szeregowej w Pobierowie oddalonym 10-minutowym spacerem do plaży, urządzony ze smakiem i skąpany w" bogatym" ogrodzie, do domu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Apartament z ogródkiem, ul. Zachodnia

Pobierowo,zachodniopomorskie

521 390 zł31 m² 16 819,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywne apartamenty w Pobierowie powstają w kameralnej lokalizacji wśród sosnowego lasu, który przez cały rok zapewni wypoczynek w ciszy i spokoju. Oglądanie umawiaj.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Pobierowo,zachodniopomorskie

690 000 zł52 m² 13 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowy apartament z balkonem i dostępem do basenu, położony w spokojnej, zalesionej części Pobierowa Zapraszamy do zamieszkania w malowniczym apartamencie, który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł27 m² 16 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Marzysz o wygodnym Apartamencie nad morzem? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Ogrodzony teren, zabudowa szeregowa pośród drzew, zacieniony taras, a do tego komfortowe wnętrze! Przedmiotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grunwaldzka

Pobierowo,zachodniopomorskie

2 500 000 zł80,84 m² 30 925,28 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

80 m2/zachwycający widok na morze/3 tarasy/klimatyzacja/baseny/sauny/antreso la Przedstawiam Państwu wyjątkowy i piękny nadmorski apartament w inwestycji pinea Resort & Apartments.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

559 000 zł36 m² 15 527,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem oferty jest trzypokojowy apartament mieszczący się na I piętrze z osobnym wejściem i tarasem w Pobierowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Pobierowo,zachodniopomorskie

713 490 zł41,97 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Pobierowo,zachodniopomorskie

452 023 zł31,61 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament położony jedynie 450 m od szerokiej plaży, w otoczeniu kojącego sosnowego lasu. Doskonały zarówno jako prywatna przestrzeń do wypoczynku, jak i pewna inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Pobierowo,zachodniopomorskie

598 080 zł42,72 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament 450 m od plaży w Pobierowie - położony w sąsiedztwie inwestycji Hiltona i Hotelu Gołębiewski. Na sprzedaż nowoczesny apartament 42,72 m z balkonami 7,45.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Leśna

Pobierowo,zachodniopomorskie

680 000 zł56,12 m² 12 116,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament w Pobierowie z dużym tarasem i prywatnym miejscem parkingowym w otoczeniu lasu, 500m do plaży i morza! Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 56,12.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

483 368 zł34,04 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy wyjątkową inwestycję 169 komfortowych apartamentów położonych w pięciu nowoczesnych, 4-kondygnacyjnych budynkach, usytuowanych na przestronnej działce o powierzchni niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Pobierowo,zachodniopomorskie

544 000 zł33,46 m² 16 258,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Odkryj swoje wymarzone miejsce w słonecznym Pobierowie! Ten wyjątkowy, całoroczny apartament to kwintesencja nadmorskiego stylu życia, położony zaledwie 80 metrów od błękitu Bałtyku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

2 790 000 zł68,89 m² 40 499,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Luksusowy apartament z prywatną windą, jacuzzi przy plaży! Topowa lokalizcja w Pobierowie! Najważniejsze atuty nieruchomości: -wyjątkowa lokalizacja tylko 80 m od,piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Pobierowo,zachodniopomorskie

400 000 zł124 m² 2 092,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Polecam dom - mieszkanie w spokojnej okolicy 7 kilometrów od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

581 000 zł32 m² 18 156,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkania 2-pokojowe, z balkonami oraz z ogródkami na parterze, usytuowane wśród lasu sosnowego, w nowo powstających 4-piętrowych budynkach ,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pobierowo,zachodniopomorskie

550 000 zł38,17 m² 14 409,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie dwupokojowy apartament o powierzchni 38,17 m , położony na parterze kameralnego budynku przy ul. Zachodniej w Pobierowie. Apartament znajduje się w otulinie lasu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

912 000 zł39,65 m² 23 001,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament zlokalizowany w uroczej miejscowości jaką jest Pobierowo, zaledwie 100 m od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców

Pobierowo,zachodniopomorskie

457 312 zł36,88 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywny apartament 450 m od szerokiej plaży, wśród sosnowego lasu. Idealne na własny wypoczynek i dochodowy wynajem obsługiwany przez profesjonalnego operatora. W skład 36,14m.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

816 000 zł50 m² 16 320 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładny apartament w szeregowcu o powierzchni 50m2, położony na parterze ,w nadmorskiej miejscowości Pobierowo. Nieruchomość ta składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Powstańców

Pobierowo,zachodniopomorskie

521 625 zł41,73 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego w nowoczesnym kompleksie apartamentowców w Pobierowie. Lokal o powierzchni 41,73 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

521 625 zł41,73 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Pobierowo,zachodniopomorskie

717 000 zł43 m² 18 372,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

43 m , które robią robotę 3 pokoje, ogromny balkon, natura i miejsce parkingowe w cenie Nie każde 43 m daje radę pomieścić 3 pokoje. Tutaj się udało i to z głową.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij